Autor Wątek: Problem z nauczycielem  (Przeczytany 1514 razy)

Mama

• Newbie
  • *
Problem z nauczycielem
« dnia: Luty 03, 2016, 04:47:46 pm »
  Witam...
  Co mogę zrobić żeby pomóc dziecku
  Dziecko ma przystosowanie nauczania...jedna co dzień pani z matematyki pyta go przy tablicy.Dziecko jest wyśmiewane przez kolegów,na Pani jednak nie robi to żadnego wrażenia.Nauczycielki z innych przedmiotów nie mają problemów ,żeby dziecku zadać pytania bezstresowo.
Nauczycielka ta słynie ze złej opini...rodzice boją się jednak cokolwiek mówić,bo ta sama pani uczy w gimnazjum,gdzie większość dzieci pójdzie z tej racji ,że jest najbliżej.
    Pozdrawiam

michald

• Newbie
  • *
Odp: Problem z nauczycielem
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2016, 09:48:38 pm »
Może to drastyczne ale ja w takiej sytacji przeprowaszam męską rozmowę ;) generalnie rozmowa z Panią i może zainsynuować iż mobing dziecka jest karalny ;) Ja zawsze mówię do nauczycieli dość brutalnie ale skutkuje nie chodzi tu o moją opinie o mnie ale o dobro mojego dziecka a tu nie przebieram w środkach ;)  Ps. Jest forma pośrednia stopniowania problemu przez wychowawcę , dyrekcję lub bezpośrednio w wolnej przerwie Pan/ Pani  X ;)

elwira

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2017, 01:48:28 am »
to dość poważny temat i z doświadczenia wiem, że zwykła skarga do dyrektora nic nie daje. Z tym trzeba się udać wyżej. nauczyciele muszą wiedzieć, jak wykonywać swoją pracę

seigo

• Newbie
  • *
    • krem na zaczerwienienia twarzy
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2017, 01:30:38 pm »
Ja bym udał się do kuratorium oświaty. Skoro ta Pani utraciła nagle zdolności do przekazywania wiedzy dzieciom i trzymania nerwów na wodzy to niestety ale nie może pracować w oświacie :P