Autor Wątek: Sześciolatek w Warszawie  (Przeczytany 38411 razy)

Beata

• Newbie
  • *
Odp: Sześciolatek w Warszawie
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 11, 2016, 06:49:34 pm »
Witam, my walczymy na Targówku, przedszkole nr 123. We wtorek będziemy mieć spotkanie z burmistrzem i pewnie jak u Tomasza nic z niego nie wyniknie. Chca nas dać do oddziału zamiejscowego. Niestety większość rodziców się tego wystraszyła i wycofała deklaracje. Napiszę we wtorek po spotkaniu co i jak.

Tomasz Wojcikowski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 19, 2016, 01:27:45 pm »
U nas batalia trwa nadal, składamy dalej pisma, umawiamy się z radnymi mamy kontakt ze stowarzyszeniem. W tym czasie dwukrotnie zmienił się statut przedszkola. Wprowadzano odziały zamiejscowe i usunięto punkt w którym RR opiniowało zmiany w statucie zaakceptowane  przez Radę Pedagogiczną. 3 osoby się wycofały ale zostało 18. Będziemy pisać pismo do wojewody podobne do tego umieszczonego na stronie Ratuj Maluchy. Otrzymaliśmy pierwszą odpowiedź od Kuratorium - pozytywna. Można powiedzieć po woli się rozkręcamy, wysyłamy też mailowe zapytania do urzędów i ten ruch mogę powiedzieć jest rewelacyjny po 2 dniach mieliśmy odpowiedz. Sobota niedziela to czas odpoczynku i przygotowanie do poniedziałkowej batalii. (Targówek, przedszkola 94)

Natalia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 19, 2016, 03:27:19 pm »
Tomasz ale do jakich urzędów wysyłacie mailowe zapytania?
I co napisaliście, że Kuratorium dało Wam pozytywną odpowiedź? Bo mnie zbyło można powiedzieć :/

Tomasz Wojcikowski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 23, 2016, 07:58:07 pm »
wojewoda@mazowieckie.pl,
edukacja@um.warszawa.pl,
kuratorium@kuratorium.waw.pl,
informacja@men.gov.pl,
urzad@targowek.waw.pl
Wojewoda odesłał moje zapytanie do urzędu Targówek, ale w przedszkolu powiedzieli Nam żeby więcej już nie wysyłać zapytań ,bo nie można zmienić tego w systemie. Od pani dyrektor dowiedzieliśmy się że zostanie utworzony oddział 6- latków w Naszym przedszkolu. Oddział zarządzający (chyba chodzi o Burmistrza) poinformuje Nas o tym na dniach. Pismo w załczniku.

Tomasz Wojcikowski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 23, 2016, 08:07:05 pm »
w załaczniku pismo do Kuratorium i odpowiedź. Możesz go modyfikować do woli. Nie mogę wysłać jest za duży. Wyślij maila na tomekwojcikowski@interia.pl to Ci go prześlę.

Natalia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 26, 2016, 08:16:20 am »
Tomasz czyli wygraliście!? Gratuluję!!!! Ile osób złożyło deklaracje?

Tomasz Wojcikowski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 28, 2016, 06:58:54 pm »
W Naszej grupie 18, 3 niewytrzymały czyli zostało 15. W drugiej grupie zostały 3 ile odpadło, trudno powiedzieć ale podobno sporo osób jest wściekła na p. dyrektor która twierdziła że taka grupa nie powstanie. 26 3-latków weszło z rekrutacji na 50 miejsc wolnych w/g systemu do Naszego przedszkola.

Natalia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 29, 2016, 06:28:14 pm »
Przekaż wściekłym rodzicom, żeby zaskarżyli rekrutację do wojewody.
Nie zaszkodzi, a ja jeszcze liczę, że wojewoda przyjrzy się temu co się działo w Warszawie w sprawie rekrutacji.

Beata

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 17, 2016, 08:41:06 am »
Witam,
Tomasz gratuluję Wam. W naszym przedszkolu nr 123 też odnieśliśmy sukces, zostajemy w przedszkolu, nawet nas proszono o wycofanie skarg. Niestety zła wiadomośc jest taka że większość rodziców poddała się i zostało nas 3 osoby. Dołączą nas do 5 latków. Oczywiście rodzice którzy wycofali deklarację po usłyszeniu że zostajemy byli wściekli. Myślę że w przyszłym roku rodzicom będzie łatwiej walczyć.